Bielsko-Biała ??

Bielsko-Biała ??

Co wiecie o Beskidzie Śląskim? Znacie może jakieś miejsce, które jest poświęcony temu regionowi? Potrzebuje sprawdzonych informacji, jakiś ciekawych zdjęć i tym podobnych. Dajcie mi znać gdzie to wszystko znajdę?

kerad17

Posty: 1

 
Zawsze szukam informacji o Beskidzie Śląskim na różnych stronach, ale słyszałem, że jest taka, która ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, ale może ktoś poda adres takie strony www?

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można chociażby pooglądać sobie zdjęcia, które są wyjątkowe.

sthEn

Posty: 5

 
Polecam odwiedzić Cieńków, albowiem dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie śliczne fotografie z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to znaczny obszar, natomiast i dużo atrakcji. To akurat dobrze, albowiem tak faktycznie każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi dużo radości.

adam_rudas

Posty: 24

 
Mnie się podoba w tym regionie, bowiem można odnaleźć ciekawe i dzikie miejsca. W Polsce jest z tym coraz trudniej. Warto bez wątpienia wspierać się portalem, który jest poświęcony tej tematyce, bowiem znajdziemy tam wiele ciekawych informacji.

xacax

Posty: 4

 
Dla miłośników Bielsko-Białej polecam stronę https://kochambeskidy.pl/bielsko-biala-z-lotu-ptaka/, bowiem można tutaj zobaczyć niezmiernie interesujące zdjęcia. Przekonacie się, iż jest to miejsce faktycznie niezmiernie niespotykane i niepowtarzalne.

090913123

Posty: 4

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te piękne widoki, ale gusta są bardzo różne. Zaletą jest to, że można się tam dostać niebieskim szlakiem, dlatego warto się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

Alek33

Posty: 17

 
Polecam odwiedzić Cieńków, bo dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne zdjęcia z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, ale i wiele atrakcji. To akurat dobrze, bo tak naprawdę każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi wiele radości.

Grabow12

Posty: 2