Gdzie kupię dobry hosting ?

Gdzie kupię dobry hosting ?

Cześć. Moja sieć stron wykorzystuje niewielkie bazy danych MySQL. Czy znajdę hosting www, który będzie tani i da możliwość tworzenia nielimitowanej ilości baz?

dyduch34

Posty: 16

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, jakie w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Gigantyczna ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

Szaddam,

Posty: 22

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj wyborną ofertą hostingu, którą dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 pln rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, iż nie stać mnie na opcję Business za 249 złotych, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

Thaniell

Posty: 17

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

Grzegorz_1

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

kaptur22

Posty: 14

 
Witam. Na tym forum odszukałem dużo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, iż jestem usatysfakcjonowany, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

eXlot

Posty: 18