prawnik Zielona góra, poleci ktoś ?

prawnik Zielona góra, poleci ktoś ?

Zastanawiam się czy kancelaria adwokacka w Zielonej Górze jest w stanie mi pomóc przy rozwodzie? Jeśli znacie kogoś, kto się takimi sprawami zajmuje to dajcie mi znać. Zależy mi na kimś z bardzo dużym doświadczeniem.

333_000

Posty: 2

 
Polecam prawnika z Zielonego Góry ze strony https://twoja-kancelaria.pl. wyzwalaczem takie odszkodowanie, jakie mnie satysfakcjonuje. Sam nie byłbym w stanie tego wykonać, dlatego raduję się z pomocy fachowego prawnika.

Fanatyk

Posty: 5

 
Pożądane byłoby sięgnąć z pomocy prawnika, jeśli chce się podpisywać umowy. Nie ma znaczenia czy to dotyczy firm czy klientów indywidualnych. Jeżeli specjalista przejrzy umowę to, chociaż nie podpiszemy czegoś niestosownego.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Korzystałem z pomocy prawnika, ale tutaj raczej chodziło o porady. Wtedy jest o wiele łatwiej. W przypadku trudniejszych spraw stawia się zawsze na doświadczenie.

Grabow12

Posty: 4

 
Trzeba szukać, dzwonić albo odwiedzać prawników osobiście. Wówczas odnajdziemy takich prawników, jacy na swojej pracy niezwykle dobrze się znają i co ważne są chętni do pomocy dla nas.

xxx_bob

Posty: 4

 
Dobrze trzeba wybierać prawnika żeby nie było problemów. Wiem, bo znajomy współpracował kiedyś z kimś, kto tylko miał duże stawki, ale efektów jego pracy za wielu nie było. Niestety, ale taka jest rzeczywistości, dlatego szukajcie dokładnie, analizujcie opinie i dopiero na końcu wybierajcie kogoś, kto jest dla Was odpowiedni.

Lalka

Posty: 2

 
Prawnicy są niezmiernie potrzebni, natomiast na nieszczęście sporo osób z ich usług nie korzysta. Popatrzcie jak wyglądałoby podpisywanie umów gdybyśmy chodzili z prawnikami? Sporo osób do dziś płaci za to, iż nie doczytali umowy. Sporo to przecież by nas nie kosztowało, natomiast za to można byłoby niezmiernie dużo pieniędzy zaoszczędzić. Pożądane byłoby o tym pomyśleć.

Lupusx

Posty: 8

 
U mnie różnie było, jeżeli chodzi o prawników. Wszystko zależne jest od tego czy naprawdę chcą pomóc czy nastawieni się tylko na zysk. Czasami trzeba porównać kilka różnych ofert i wtedy wiemy, którą z nich wybrać dla siebie. Im ważniejsza sprawa tym bardziej trzeba się będzie skupić bardzo fachowego prawnika.

dertus

Posty: 20

 
Prawników jest mnóstwo, ale jeżeli chce się mieć kogoś z doświadczeniem to należałoby sprawdzić, jakimi sprawami się wcześniej zajmował, a wówczas można dopasować sobie kogoś, kto rzeczywiście się na tym wszystkim niezmiernie dobrze zna.

Marioleczka

Posty: 3

 
Korzystałem z usług dobrego prawnika w Zielonej Górze i rozwód przebiegł niezmiernie prędko. Niedługo podam Wam precyzyjne namiary na tą kancelarię i możecie się z nimi skontaktować.

johncena67

Posty: 16