jodła sadzonki, polecicie sklep?

jodła sadzonki, polecicie sklep?

Znacie jakiś sklep, który oferuje rośliny ogrodowe w sprzedaży wysyłkowej? Potrzebny mi ktoś, kto ma duży wybór roślin iglastych i liściastych. Chce, co nie, co zamówić do swojego ogrodu, ale nie do końca jeszcze wiem, co to ma być.

3czex

Posty: 2

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale ciężkie, zatem każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

E-GOista

Posty: 11

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, która miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za wiele nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

alibastek

Posty: 7

 
Kupowałem magnolii sadzonki przez Internet i roślina dzisiaj jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, ale naprawdę oferta była bardzo korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a przez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

090913123

Posty: 2

 
Nie korzystałem ze sklepu ogrodniczego internetowego, natomiast wiem, iż można wszystko zamówić. Znajomy miał szansa zamówienia nawet niezwykle dużych drzewek do ogrodu.

Grabow12

Posty: 5

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, ale wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, dlatego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, jaką otrzymał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

namok

Posty: 2

 
Mamy świerki rydal i rosną bez kłopotów. Należałoby zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wówczas na pewno wyrosną.

Black_Riot

Posty: 3

 
Kupowałem magnolii sadzonki przez Internet i roślina dziś jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, lecz naprawdę oferta była niezwykle korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a przez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

Jasio234

Posty: 3

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

TomekK 

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o świerk pusch sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-pospolity-Pusch-C2/7444, a zobaczycie, że było pożądane byłoby. Super propozycja od fachowego sklepu internetowego.

Tosahe

Posty: 4