panele podłogowe ??

panele podłogowe ??

Mam obawy co do paneli parkietowych. Kupiłem już odpowiednią ilość, ale nie wiem, czy otrzymam zamierzony efekt. Może wy rozwiejecie moje wątpliwości. Bardzo na to liczę.

Krzysio

Posty: 2

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują doskonale naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

lamusek

Posty: 9

 
Jeżeli nie ufasz sprzedawcy, poczytaj sobie o nich w witrynie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. W zupełności przekonałem się do paneli Quickstep, bo oferują niespotykaną w przypadku innych produktów jakość oraz łatwość montażu. Zapewniam każdego, że nie pożałuje tego wyboru.

Grabow12

Posty: 3

 
Co do trwałości podłóg z tego typu materiałów narosło dużo mitów. Jestem użytkowniczką paneli podłogowych od wielu lat i uwielbiam je za świetny stosunek ceny do jakości oraz ciepło, które nadają wnętrzom. Wiadomo, iż trzeba o nie dbać, ale nie bardziej niż o inne posadzki.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Mam już swoje lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są dużo lepsze, bo nie trzeba ich regularnie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

Lupusx

Posty: 3

 
Tak, to doskonały pomysł. Musisz tylko wybrać odpowiednie panele laminowane Pergo. Polecam tę firmę, bo z jej produktów najczęściej korzystam w mojej pracy (właściciel firmy remontowo-budowlanej).

Zdzichu

Posty: 6

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Żeby uzyskać dobrą imitację drewna, wybierz odpowiedni materiał. Nie szczędź na to pieniędzy, bo lepiej wybrać porządny produkt, który przetrwa długie lata intensywnej eksploatacji. Panele laminowane Pergo są najlepszą propozycją na rynku, ze względu na ich wyśmienity stosunek ceny do jakości.

Yuri20

Posty: 4

 
Musisz wybrać elementy dobrej jakości, wtedy praktycznie nie poczujesz różnicy. Osobiście uważam, że należałoby zainwestować w panele Quickstep, jakie są faktycznie dobrze wykonane.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Pamiętaj o odpowiednim ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie idealnie przylegać, bo tylko wtedy panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest wiele poradników, jak to właściwie zrobić.

090913123

Posty: 3