fryzjer dworcowa olsztyn, szukam

fryzjer dworcowa olsztyn, szukam

Moja córka będzie miała niedługo 18. urodziny. Chciałbym znaleźć jej fryzjera damskiego w Olsztynie, który sprawi, że nie zapomni tego dnia do końca swojego życia. Musi wyglądać jak księżniczka :)

ignacyy

Posty: 2

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Bardzo miły personel, który określiłabym jednym słowem – profesjonalny. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

Yuri20

Posty: 3

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

lamusek

Posty: 9

 
Słyszałam bardzo dobre opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

Black_Riot

Posty: 16

 
Najlepszy fryzjer w Olsztynie to zdecydowanie: http://www.anna.olsztyn.pl. Od drzwi powitała mnie obsługa, która zaopiekowała się mną do czasu opuszczenia budynku. Siedząc na fotelu nie miałam żadnych obaw – od początku czułam pewną rękę podczas strzyżenia, a efekt tylko potwierdził moją intuicję.

ewu1u01

Posty: 4

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to niezwykle dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, ale także usługi kosmetyczne.

Grabow12

Posty: 2

 
Często korzystałam z oferty fryzjera przy Kościuszki w Olsztynie. Salon jest niesłychanie zadbany, zawsze czysto. Pracownicy mają perfekcyjne podejście do klienta, zawsze ucinam sobie rozmowę na bieżące tematy. Czas leci błyskawicznie, a efekty są wręcz oszałamiające.

namok

Posty: 3

 
Słyszałam niezmiernie dobre opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

34034

Posty: 2

 
Ja też się zastanawiam, gdzie powinienem się udać. Dobry fryzjer męski w Olsztynie był kiedyś na Starym Mieście. Za trzy tygodnie wracam do kraju i myślę, iż ponownie się tam udam. Byłem wówczas niesłychanie usatysfakcjonowany.

Bialy_Wilk

Posty: 10

 
Ceny strzyżenia niestety osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim czasie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, niemniej jednak myślę, że nie będzie żadnych kłopotów z dojazdem. Na dodatek oferują oni perfekcyjną jakość świadczonych usług – zawsze jestem zadowolony :)

as-dester

Posty: 2