zarządzanie firmami, polecicie ?

zarządzanie firmami, polecicie ?

Wiecie może na czym polega metoda kaizen? A może znacie jakieś strony internetowe, gdzie znajdę coś na ten temat?

kuBawodzu

Posty: 1

 
Nie ulega wątpliwości, iż zna, metodę kaizen. Należałoby o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega usatysfakcjonowany, tak jak i moi pracownicy.

Ryszardzik3

Posty: 9

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się wskórać faktycznie sporo, natomiast to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

korasek

Posty: 9

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

Grabow12

Posty: 6

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

jajosz12

Posty: 5

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w doświadczony sposób. Uważam, że częstokroć to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Lupusx

Posty: 2

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

y-oo221

Posty: 8

 
Metoda kaizen jest podobno doskonała. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również poszukuję informacji na ten temat, gdyż niezwykle mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane poprzez was.

Nowe2014

Posty: 9

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

CzarnyBlant

Posty: 2