licencja pilota, proszę o pomoc

licencja pilota, proszę o pomoc

Chciałbym się nauczyć latać samolotem. Ktoś może mnie pokierować jak się w ogóle za to zabrać? Nic o tym nie wiem.

vokalek

Posty: 1

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

nanana

Posty: 4

 
Z tego, co wiem, iż licencja turystyczna to dużo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego dużo, natomiast mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś naprawdę niesłychanie poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, dlatego trzeba pokazać, iż się do tego nadajemy.

Black_Riot

Posty: 4

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem niezwykle zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

kluska4

Posty: 8

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają instruktorów, którzy naprawdę potrafią nauczyć. Cieszę się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

Aniusiaaa1

Posty: 7

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Kitas

Posty: 6

 
Mnie się marzyło pozyskanie licencji pilota, ale koszty były za wysokie. Do tego jeszcze konieczny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, ale to kilkaset pln na godzinę. Szkoda.

Marioleczka 

Posty: 10

 
Z tego, co wiem, że licencja turystyczna to dużo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego dużo, ale mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś naprawdę bardzo poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, dlatego trzeba pokazać, że się do tego nadajemy.

090913123

Posty: 5

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

pawel253

Posty: 4

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby piękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

ignacyy

Posty: 3