kto do mnie dzwonił, szukam

kto do mnie dzwonił, szukam

Zastanawiam się jak zbadać numery telefonów od nieznanych ludzi? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

fertuś

Posty: 3

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

QQrydza

Posty: 18

 
Dzięki internetowi można naprawdę w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

giena1977a

Posty: 4

 
Mam rodzinę w UK, wobec tego muszę zawsze uważać. Można się naprawdę na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, niemniej jednak zaoszczędzimy dużo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

Dyduszek22

Posty: 2

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

beata77

Posty: 13

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Odszukamy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można odszukać o numerach opinie.

Nikuś23

Posty: 4

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wówczas oddzwaniamy.

sertusw

Posty: 7

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

eXtreme23

Posty: 21

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam umożliwia takie działanie. Warto taką okazję wykorzystać.

pawel253 

Posty: 6

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, jaka wyłudza tysiące zł. Przecież to winno być regulowane prawnie i winno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

090913123

Posty: 3