wynajem auta do ślubu, szukam!

wynajem auta do ślubu, szukam!

Cześć. Czy 2-3 tysiące pln to budżet, w jakim znajdzie się fachowy DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

PaweL

Posty: 9

 
Mam wrażenie, że coraz więcej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Bardzo często jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku profesjonalnego zespołu muzycznego.

LKC00

Posty: 18

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Mikserek2

Posty: 21

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant ślubny, bowiem uważam, że to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz więcej par decyduje się na to, aby skorzystać z usług przedstawiciela tej profesji, bowiem przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, które pozostają “do ogarnięcia”.

radziomil

Posty: 15

 
Wiadomo, że w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 złotych za tort, aczkolwiek bardzo dużo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

wrrraak22

Posty: 6

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu znajdziecie oferty wielu przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to bardzo pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

ali-ali-0

Posty: 23

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

Różyczka

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, jakie wykonują doświadczone cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niewielki tort, który będzie kosztował Was 30-60 pln w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

frustrus

Posty: 3