gdzie zamawiacie opony

gdzie zamawiacie opony

Czy znacie dobry serwis opon ciężarowych na Podkarpaciu? W ostatnim roku miałem kilka problemów technicznych z dotychczasowym ogumieniem i potrzebuję kogoś, kto mi doradzi przy zamianie i zajmie się pilniejszymi naprawami w razie czego.

Simihu

Posty: 1

 
Na cienkich oponach jeździłem to 40 000 km to był maks. Oryginalne, dobrych marek znacznie dłużej wytrzymują, więc możesz sobie policzyć opłacalność na spokojnie.

Meryk87

Posty: 21

 
Zawsze sprawdzam, które marki ogumienia prowadzą badania. Czy mają działy B+R i ile pieniędzy poświęcają na odkrywanie nowych technologii. Akurat Michelin to jeden z lepszych przykładów, gdzie można zauważyć sporą różnicę w jakości opon radialnych.

labuh

Posty: 5

 
Nowa seria Continentala nieźle się u mnie sprawdza. Zrobili większą odporność na wyszczerbianie i to się sprawdza. Akurat dobre ogumienie na polskie, dziurawe drogi. Może trochę mniej niż w ostatnich latach, ale jednak.

090913123

Posty: 2

 
Znam ich z Podkarpacia. Wielu moim kumplom kierowcom pomagali w serwisie ogumienia, więc sprawdzona lokalnie marka.

apepsi1983

Posty: 12

 
Widziałem raport, że rynek opon dla samochodów ciężarowych to już ponad milion transakcji rocznie, więc widać duże zainteresowanie nawet nowymi markami. Myślę, że w ostatnich dwóch latach kierowcy bardziej się przekonali do opon europejskich producentów.

Krzyhmoin

Posty: 8

 
Kiepskie opony to i kiepska geometria i pogorszenie parametrów jazdy. Ja sobie tego nie wyobrażam na co dzień.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Nawet najlepsze opony ścina, jeżeli nie masz właściwego montażu, dlatego wypada zlecić przy okazji profesjonalny serwis, żeby ktoś się przyjrzał, czy jest dopasowanie. U nas to był duży problem kilka lat temu.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Przede wszystkim masz gwarancję dopasowania opony w www.res-tires.pl i na Podkarpaciu prowadzą rekomendowany serwis mobilny. Na oponach od nich naprawdę długo jeździłem. Nowe oczywiście. Dobrze ogarniają opony pod rocznik, moc silnika, kondycję pojazdu ogólnie. Duża wiedza, dlatego zostawiam namiary.

korasek

Posty: 8

 
Ciśnienie jeszcze zalecam sprawdzać bardziej regularnie. Jak policzyłem, ile na paliwie tracę przez wahania to lekko się załamałem.

karmelaniolek

Posty: 10